Bizi takip edin:


Döşemealtı Bilgin Anaokulu, Antalyakreşleri.com.tr platformuna katıldı!

Döşemealtı Bilgin Anaokulu öğrencilerine Antalya'da bir ilk olan“Farming Kindergarten-Çiflik Anaokulu” konsepti ile okul öncesi eğitim hizmeti veriyor. 

Antalya'da bir ilk olan“Farming Kindergarten-Çiflik Anaokulu” konsepti ile okul öncesi eğitimi veren Döşemealtı Bilgin Anaokulu, velilere daha hızlı ve güvenilir bir biçimde ulaşabilmek için Antalyakresleri.com.tr platformunu tercih etti.

Döşemealtı Bilgin Anaokulu öğrencilerine, Milli Eğitim Bakanlığı'nın okul öncesi eğitim programı müfredatını baz alınıp çiftlik anaokulu konseptinden yola çıkarak hazırladığı programları ile eğitim imkanı sağlıyor. Bilgin Erciyas'ın kurucusu olduğu okul, Döşemealtı İlçesi'nde yer alıyor.

 Döşemealtı'nda 7 dönüm bahçe arazisine sahip olan okulda 250 adet olmak üzere 20 çeşit ağaç bulunuyor. Çocuklara doğa ve hayvan sevgisinin küçük yaşta aşılamayı hedefleyen  okulda, geri dönüşüm ilkeleri ve sağlıklı yaşam tarzının benimsetilmesi üzerine eğitimler veriliyor. 

Özellikle şehirde yaşayan ve betona parklara sıkışıp kalan çocukları, Farming Kindergarten-Çiflik Anaokulu konsepti ile doğa ile buluşturan Döşemealtı Bilgin Anaokulu okul öncesi çağında olan 3-6 yaş çocuklarına kapılarını açıyor.

DÖŞEMEALTI BİLGİN ANAOKULU İLE İLGİLİ MERAK ETTİĞİNİZ HERŞEY BU LİNKTE!

 

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN