Bizi takip edin:


Beşiktaşlılar, çocuklara umut oldu…

Antalya Beşiktaşlılar Derneği, Adalya Vakfı ile birlikte kadın cinayetlerine kurban giden annelerin çocukları ve engelli bireyler yararına etkinlik düzenledi. Katılımın oldukça yoğun olduğu 'Bir Yardım, Bin Umut' etkinliğinin bilet gelirleri ise çocukların ihtiyacı için kullanılacak.

Antalya Beşiktaşlılar Derneği,  Engelsiz Kafe’de Adalya Vakfı ile birlikte düzenlediği etkinlik ile anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.

İki kuruluş, son zamanlarda ülkemizde giderek artan kadın cinayetlerine dikkat çekmek, cinayetlerde kurban giden annelerin çocuklarına sahip çıkmak ve engelli bireylere destek olmak amacıyla kahvaltı etkinliği düzenledi.


DESTEK İÇİN BİLET ALDILAR
İlginin oldukça yüksek olduğu etkinliğe Antalya Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mustafa Oğuz, Adalya Vakfı Başkan Yardımcısı Bilal Köleoğlu, her takımdan taraftar ve çok sayıda yardımsever katıldı. Gelirinin ihtiyaç sahibi çocuklar için harcanacağı biletler ise etkinliğe katılan ve katılamayan birçok yardımsever tarafından alındı.  


ÇOCUKLARA SAHİP ÇIKALIM
Antalya Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mustafa Oğuz yaptığı açıklamada Bir Yardım, Bin Umut etkinliğini gerçekleştirme fikrinin ortaya çıkış hikayesini anlattı. Kadına şiddete dikkat çekerek, cinayetlerin önüne geçilmesi gerektiğini belirten Oğuz, yaşanan cinayetlerin ardından zor günler geçiren çocuklara sahip çıkmak için etkinliği düzenlediklerini de ekledi.


SÜRPRİZ BAĞLANTILAR
Gerçekleştirilen konuşmaların ardından Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, etkinliğe telefon ile bağlandı. Sürpriz bağlantılarla desteklerini hissettiren Uysal ve Orman, etkinliği düzenleyen ve destek sağlayan herkesi tebrik etti. 

Kahvaltı ile başlayan etkinlikte, çocuklara özel aktiviteler de gerçekleştirildi. Ailece güzel havanın ve kahvaltının tadını çıkaran siyah-beyazlı taraftarlar, bir araya gelerek anlamlı bir etkinliğe imza atmanın da mutluluğunu yaşadı.

 

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN