Bizi takip edin:


Papatyam Kreş'ten 18-24 aylık bebek grubu müjdesi.

Çalışan anneler, bebeklerinin bakım ve eğitimini üstlenecek kurum ararken, Papatyam Kreş velilere sevindiren haberi verdi, 1 Mart’ta bebek grubunun açılacağını müjdeledi.

BEKLENEN GRUP AÇILIYOR!

Pandemi nedeniyle zor günler yaşayan veliler bir taraftan çalışma hayatını sürdürmeye çalışırken, diğer taraftan çocukları için en iyi eğitim kurumunu seçmeye çalışıyor. Bebek grubu ile ilgili eğitim kurumu bulmakta zorlanan velilere müjdeli haber ise Papatyam Kreş'ten geldi.

 

1 Mart'tan itibaren18-24 ay bebek grubu açılacağını duyuran kreş yetkilisi Gamze Yener, velilerin yüreğine su serpti. Özellikle bebek grubunda eğitim kurumu eksikliği nedeniyle zor durumda kalan anne babalar, iş hayatları nedeniyle çocukları için bebek grubu hizmeti veren güvenilir kurumlar arıyor.

 

Konu ile ilgili detaylı bilgi veren Yener, yapılan başvurularda bebek grubu talepleri bizi yeni sınıf açmaya zorladı. Hassasiyet nedeniyle daha maliyetli olan bebek grubunu şartları zorlayarak açmaya karar verdik. 1 Mart’tan itibaren 18-24 aylık bebek grubunu açıyoruz. Aileler gönül rahatlığı ile bebeklerini bizlere teslim edebilirler. Anne baba işyerindeyken gözleri arkada kalmayacak, Papatyam Kreş olarak bebeklerine en iyi eğitim ve bakımı vereceğiz" dedi.

 

Öte yandan Yener, başlayacak kayıtlarda kontenjanın sınırlı olacağını belirtti, velileri bir an önce bu kontenjandan faydalanmaya davet etti.

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN