Bizi takip edin:


Muratpaşa'nın en iyileri belli oldu...

Antalya'da düzenlenen ve çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren bir çok firmanın katıldığı organizasyon Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda 22 Ekim 2018 Pazartesi günü saat 20:00’de gerçekleştirildi. 

Antalya’da düzenlenen ve 40 farklı sektörün katıldığı organizasyonda eğitim dalında ‘En iyi Kreş ve Anaokulu’ ödülüne Özel Neşeli Ayaklar Lara Kreş, Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulübü layık görüldü.

Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda 22 Ekim 2018 Pazartesi günü saat 20:00’de yapılan ödül törenine siyasetçiler, sanatçılar ve çeşitli firmalar katıldı. 40 farklı firmanın alanlarında en iyisi olmak için yarıştığı organizasyonda eğitim dalında ‘En İyisi’ Antalya’nın Lara bölgesinde faaliyet gösteren Özel Neşeli Ayaklar Lara Kreş, Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulübü oldu.

Özel Neşeli Ayaklar Lara Kreş, Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulübü'nün kurucuları Eda Burunsuz, Nilüfer Sarıtoprak ve Gümrah Bayer tüm neşeli ayaklar ailesi adına sahneye çıkarak ödüllerini aldı.

Özel Neşeli Ayaklar Lara Kreş, Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulübü'nün kurucularından olan Eda Burunsuz ödül töreni esnasında yaptığı konuşmada; “Bizler Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, küçük küçük adamların nasıl dev adımlara dönüştüğüne şahit olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yolda yanımızda olan bizden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen sevgili ailemize, bu yolda birlikte yürüdüğümüz çalışma arkadaşlarımıza ve bize güvenerek canını emanet eden sevgili velilerimize sonsuz teşekkürler. Bu ödülü tüm neşeli ayaklar Lara ailesi adına alıyoruz, iyi ki varsınız” ifadelerini kullandı.

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN