Bizi takip edin:


ADT’den LÖSEV’e destek

Antalya Devlet Tiyatrosu, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla LÖSEV’li çocuklara özel bir oyun sergiledi. LÖSEV’li çocuklar gönüllerince bir gün geçirdi

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikte Antalya Devlet Tiyatrosu (ADT) oyuncuları Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) çocuklarına özel Midas’ın Kulakları isimli çocuk oyununu sergiledi. Oyun öncesinde fuayede palyaçolar da çocuklarla çeşitli eğlenceler düzenleyerek etkinliğe katkıda bulundu. Oyunu büyük bir ilgiyle izleyen LÖSEV’li çocuklar, gönüllerince bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadı.

 

MASKE TAKTILAR

Oyun sonrasında çocuklarla fotoğraf çektirmeyi ihmal etmeyen ADT oyuncuları, LÖSEV’in lösemiye dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak amacıyla 2 Kasım’da düzenlediği ‘Maskeni Tak Lösemili Çocuklara Umut Ol’ kampanyasına destek verdi. Sahnede maskelerini takarak farkındalık yaratan ADT oyuncuları, LÖSEV’li çocuklarla uzun süre sohbet etti. Etkinlik sonunda LÖSEV Antalya İl Koordinatörü Tutku Canıdar, ADT oyuncuları adına düzenlenen teşekkür sertifikasını Genel Sanat Yönetmeni Alpay Aksum’a takdim etti.

 

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN