Bizi takip edin:


Yarıyıl tatilinde öğretmenlere isteğe bağlı eğitim fırsatı!

Öğretmenler, 24 Ocak-4 Şubat tarihleri arasında isteğe bağlı hizmet içi eğitim alabilecek. Eğitimlere ÖBA (Öğretmen Bilişim Ağı) üzerinden MEBBİS ve e-Devlet şifreleri kullanarak erişim sağlanacak.

Yarıyıl tatilinde öğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişimlerini çok boyutlu desteklemek amacıyla kurulmuş olan  "Öğretmen Bilişim Ağı'na" (ÖBA) ilk kez bu yarıyıl tatilinde öğretmenler ulaşabilecek. Sistem üzerinden öğretmenlere verilecek olan eğitimlere 24 Ocak-4 Şubat'ta MEBBİS ve e-Devlet şifreleri kullanılarak erişilebilecek. Öğretmenler eğitimlerini tamamlamalarının ardından e-Sertifika'ları MEBBİS Hizmet İçi Eğitim Modülü'nden alabilecekler.

Eğitim detayları ise şöyle:
"İklim Değişikliği ve Çevre Eğitimi Semineri, Atık Yönetimi ve Sıfır Atık Semineri, Fikrî ve Sınai Mülkiyet Hakları Semineri, Kütüphane Organizasyonu ve Kullanımı Semineri, İlk Yardım Uzaktan Eğitimi Semineri, Geçici Koruma Statüsündeki Çocuklara Rehberlik Hizmetleri Semineri, Geçici Koruma Altındaki Çocuklarla Psikolojik Danışma Becerileri Semineri, İngilizce Dil Sistemi Öğretim Becerilerinin Geliştirilmesi Semineri, Dijital Becerilerin Geliştirilmesi Semineri, Etkinlik Temelli Ders Tasarımı."

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN