Bizi takip edin:


Minikler İtfaiyeciler Haftası’nı kutladı…

Antalya Muratpaşa İlçesi’nde faaliyet gösteren Papatyam Kreş ve Çocuk Kulübü minikleri, her yıl 25 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiyeciler Haftasında, Antalya İtfaiye Daire Başkanlığı ekiplerini ziyaret etti.

İtfaiye Haftası nedeniyle İtfaiye ziyareti, Papatyam Kreş ve Çocuk Kulübü’nün 6 yaş grubu minikleri ile yapıldı. Meslekleri ve önemli günleri öğrenme eğitimi kapsamında yapılan etkinlikte itfaiyeciler, çocuklara yangın ve deprem ile ilgili önemli bilgiler aktardı.  Çocukların sorularına tek tek cevap veren Antalya İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, gösterilen ilgiden oldukça memnun oldu.

SEVİNÇLERİ GÖRÜLMEYE DEĞERDİ

Meraklı minikler öğrenirken, aynı zamanda eğlenceli vakit geçirdi. İtfaiye arabasıyla kısa bir tur atan çocukların sevinci görülmeye değerdi. Daha sonra İtfaiye ekipleri tarafından çocuklara boyama kitabı hediye edildi. Çocuklar da gösterilen nezakete karşılık vererek İtfaiye görevlilerine çiçek takdim etti.

ONLAR GELECEĞİMİZİN TEMİNATI

‘Biz Bir Aileyiz’ sloganıyla yola çıkan Papatyam Kreş ve Çocuk Kulübü, uzman ve güler yüzlü kadrosuyla miniklerine eğitim vermeye devam ediyor. Kaliteli eğitimi çocuklarımıza aşılamak için yola çıkarken aynı zamanda çocukların anne sıcaklığını aratmayacak, güvenilir, sağlıklı bir eğitim ortamı sunuyor.

Papatyam Kreş ve Çocuk Kulübü Kurucusu ve Müdürü olan Gamze Yener, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza en iyi eğitimi vermek için bu kurumu açtım. Onların sağlıklı, başarılı ve güvenli bir şekilde yetişmelerini sağlamak için her imkâna başvuruyoruz.” dedi.

Meslekler ve önemli günleri hatırlatma eğitimi kapsamında her türlü imkâna başvurduklarını dile getiren Yener, “Papatyam ailesi olarak, İtfaiyeciler haftası dolayısıyla bu hafta çocuklarımızı onlarla tanıştırdık. Eğlenceli vakit geçirmelerinin yanı sıra soru sorarak öğrendiler. Bu tür anlamlı ziyaretleri sık sık yapmaya çalışıyoruz.” diye ekledi.

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN