Bizi takip edin:


Şükrü Sözen'den çocuklara kar jesti

Başkan Sözen, geçtiğimiz hafta Sarılar Mahallesi’nde düzenlediği kar şenliğini, çocuklardan gelen yoğun istek üzerine yeniden Atatürk Kültür Merkezi önünde organize etti.

Manavgat Belediyesi, yarıyıl tatiline devam eden çocukları karla buluşturmak için Atatürk Kültür Merkezi önünde 2 kez KAR-NE Şenliği düzenledi. Başkan Sözen’in, çocuklar için yaylalardan kamyonlarla kar getirdiği kar şenliğine binlerce vatandaş ile çocuklar yoğun ilgi gösterdi. "Haydi Çocuklar Kar Topu Oynamaya"sloganıyla Manavgat Belediyesi tarafından düzenlenen karşenliğinde kentteki çocuklar unutulmaz anlar yaşadı. Toros dağlarının yüksek kısımlarından temiz karların getirildiği şenlik alanına, kar yağış atmosferini yaşatabilmek için kar makineleri de yerleştirildi. Şenlik alanında çocuklar animasyon eşliğinde eğlenirken, oyun alanı ve yüz boyama alanları da çocuklar için oluşturuldu. Ayrıca çocuklar için pamuk şeker de yapılırken, şenliğe gelenlere sucuk ekmek ikramı yapıldı.

 

ÇOCUKLARIMIZIN İSTEĞİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen Kar-ne Şenliği’nin bu yıl büyük ilgi gördüğünü söyledi.  Başkan Şükrü Sözen, çocuklarla bir arada olabilmek, onları mutlu etmek, yüzlerindeki tebessümü görebilmek için böyle bir etkinlik düzenlediklerini söyleyerek; "Çocuklarımızın yüzlerini güldürmek, onları mutlu etmek bizler için çok önemli. Yarıyıl tatili bitmeden onları karla buluşturmak istedik. Belki de hayatlarında hiç kar görmemiş çocukların da aralarında bulunduğu birçok çocuğumuzun eğlendiğini görmek bizler için de büyük mutluluk. Son derece keyifli bir ortamda çocuklarımızın mutluluğunu paylaştık. Bizler onlar için varız. Kar makinelerimiz 26 Ocak 2019 Cumartesi gününe kadar saat 11.00’den itibaren çocuklarımız için çalışacak. Aynı zamanda önümüzdeki günlerde kent merkezimizde de kar şenliği düzenleyeceğiz” dedi.

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN