Bizi takip edin:


LÖSEV'li çocuklardan 2020 kutlaması

LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık Eğitim Vakfı bu sene de Türkiye genelinde ki ofislerinde, kayıtlı lösemili ve onko çocuklar için geleneksel hale gelen Yeni Yıla Merhaba Etkinlikleri düzenliyor.

Antalya’da hayata geçirilen etkinlik, 28 Aralık 2019 Cumartesi günü Akra Barut Otel’in ev sahipliğinde gerçekleştirildi. 21 yıldır “Hayatımız Çocuklarımız” sloganıyla lösemili ve onko çocukların daima yanında olan LÖSEV, bu yeni yılda da çocukları yalnız bırakmadı. LÖSEV in Antalya da düzenlediği Yeni Yıla Merhaba etkinliğinde Antalya’da yaşayan lösemili ve onko çocukları coşkulu bir kutlama yaşadı.


Çocukların yeni yıla coşku ve umut başlaması amacıyla dans, müzik ve sürprizlerle dolu etkinlikte çocuklar doyasıya eğlendi. Yeni yıl pastası, Noel Anne ve büyülü sihir gösterisinin yanı sıra palyaçolar ile eğlenceli balon aktivitelerin yer aldığı partide çocuklar yeni yılı coşkuyla karşılıyor. Etkinlikte palyaçolarla, sihirbaz kostümlü animatörlerin eşlik ettiği çocuklar keyifli anlar yaşayarak moral depoladı. Yeni yıl pastasını da hep birlikte kesen çocuklar yeni yıla dair umutlarını tazeledi.

 

LÖSEV Genel Koordinatör Yardımcısı Füsun Emecan Özcan; “LÖSEV olarak tüm Türkiye’de olduğu gibi Antalya’da da çocuklarımızla yeni yılı buluşmasını gerçekleştiriyoruz. Amacımız onların yaşadığı zorlu süreçleri bir nebze de olsa unutturup gönüllülerince eğlenecekleri bir gün yaşatmak ve yeni yılı coşkuyla karşılamalarını sağlamak. Büyük LÖSEV ailesi olarak her zaman çocuklarımızın yanındayız. Çocukların en önemli yeni yıl dilekleri ise hem kendileri, hem diğer kardeşleri ve hem de tüm çocuklar için “ Önce Sağlık ve tüm hastalar için LÖSANTE Çocuk & Yetişkin Hastanesine Ruhsat “ dilemek oldu…'' şeklinde konuştu.

 

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN