Bizi takip edin:


LÖSEV, Antalyalıları LSV Dükkan'a davet ediyor!

2000 yılında, lösemili çocuklar ve annelerine, küçük bir masanın etrafında uğraş terapisi amacı ile hayata geçirilen minik atölyeler yıllar geçtikçe büyüdü. Bugün yüzlerce lösemili çocuğun annesine hem terapisi hem de istihdam sağlayan, LSV Dükkân Markasına dönüşen bu ürünler birbirinden renkli yüzlerce seçenekle yeni yıla hazır.

LSV Dükkân’daki yastıklar, LÖSEV anneleri tarafından özenle ve doğal kumaştan, "İyiliksever Kupalar” ise lösemiyi yenmiş gençler tarafından tasarlanıyor. Birbirinden renkli bu kupalar cıva veya arsenik gibi sağlığa zararlı maddeler içermiyor. Anne elinden yapılan ev yapımı erişteden çikolataya, tarhanadan reçele kadar “içinde iyilik olan” bir çok sağlıklı ürün ve LSV Dükkân'da Antalyalıları bekliyor.


HER HEDİYE ÇİFTE MUTLULUK!
Sizlerde yeni yıla girerken bir fark yaratın, sevdiklerinize hediyelerinizi LSVDükkan’dan satın alarak çocukların tedavilerine katkı sağlayabilir ve onları hayata bağlayabilirsiniz.


Türkiye’nin her yerinden LSV Dükkan ürünlerine www.lsvdukkan.com adresinden ulaşarak sipariş verebilir, LÖSEV’in Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Eskişehir, Kayseri, Adana ve Samsun’da bulunan ofislerinden temin edebilirsiniz. Yine aralık ayı boyunca çeşitli alışveriş merkezilerinde açılacak stantlarda bu ürünler ile buluşabilirsiniz.


ANTALYALILARI BEKLİYOR…
Ekim ayında büyük bir organizasyon ve büyük katılımla açılan, Antalyalılar tarafından büyük rağbet gören LSV Dükkan Antalya, Bülent Ecevit Bulvarı No: 15, D:1 Muratpaşa adresinde yeni yıl için umut dolu, ışıl ışıl hazırlandı ve iyilik peşinde koşan destekçilerini bekliyor. 

 

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN