Bizi takip edin:


Zıp Zıp Park’ta Cumhuriyet Bayramı coşkusu

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kapalı çocuk eğlence merkezi Zıp Zıp Park, Başkan Muhittin Böcek’in Cumhuriyet Bayramı hediyesi olarak çocuklara ücretsiz olarak hizmet verdi. Binlerce çocuğun akın ettiği Zıp Zıp Park adeta doldu taştı. Çocuklar, Cumhuriyet coşkusunu Zıp Zıp Park’ta doyasıya yaşadı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Zıp Zıp Park hediyesi ile çocuklara unutulmaz bir Cumhuriyet Bayramı yaşattı. Belediye şirketi ANET A.Ş.’nin işlettiği Zıp Zıp Park, Başkan Böcek’in talimatıyla çocuklara bayramda kapılarını ücretsiz açtı. Aileleriyle birlikte binlerce çocuğun akın ettiği Zıp Zıp Park dolup taştı. Sabah 10.00’da kapılarını açan Zıp Zıp Park akşam 21.00’a kadar misafirlerini ağırladı. Şişme ünite oyun grupları, trambolin, kaydıraklı oyun grupları, macera parkuru ve animasyonlarla eğlenen çocuklar Cumhuriyet coşkusunu doyasıya yaşadı. Türk Bayrakları ve al bayraklı balonların dağıtıldığı çocuklar çalınan milli marşlara eşlik etti.

BAŞKAN BÖCEK’E TEŞEKKÜR
Cumhuriyet Bayramını Zıp Zıp Park’ta arkadaşlarıyla birlikte coşku ile kutladığını belirten 14 yaşındaki Gülnaz Cingiz “ Bu anlamlı günde Cumhuriyet Bayramı kutlamalarımızdan sonra arkadaşlarımızla Zıp Zıp Park’a geldik. Bugünün ücretsiz olması gerçekten çok güzel olmuş. Hem bayramımızı marşlarla bayraklarımızla kutluyor hem de doyasıya eğleniyoruz. Bizlere bugün burayı ücretsiz yapan Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek’e teşekkür ediyorum” dedi.

SOSYAL TESİSLERDE TÜRK BAYRAĞI
Öte yandan ANET A.Ş., Cumhuriyet Bayramı nedeniyle işlettiği Tünektepe, Tophane Sosyal Tesisleri ile Kadınlar Plajı’nda çocuklara Türk Bayrağı ve özel baskılı balonlar dağıttı. Türk Bayrakları ile süslenen sosyal tesislerde Cumhuriyet coşkusu en güzel şekilde yaşandı.

 

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN