Bizi takip edin:


AntalyaKresleri.com.tr veliler ile kreşleri buluşturuyor!

AntalyaKresleri.com.tr haber ve rehber portalı, veliler ile kreşleri ortak noktada buluşturuyor. Her ay 60 civarında veliye rehber olup, çocukları için uygun kreşi bulmalarına yardımcı olan platform, kreşlerin de kendilerini tanıtmalarına imkan sağlıyor. 

Element Medya Ajans'ın bünyesinde hizmet veren AntalyaKresleri.com.tr, Antalya'daki çok sayıda kreş için rehberlik görevi yapıyor.


60 CİVARI VELİ YÖNLENDİRMESİ
Çocukları için kreş arayan velileri, kendilerine uygun olan kuruma yönlendiren platform her ay yaklaşık 60 velinin kreş bulmasına yardımcı oluyor. Velilerin kreş arama sürecinde yaşadığı sorunlara çözüm üretmek ve Antalya'da bulunan kreşlerle iletişimi kolaylaştırmak amacıyla hayata geçirilen platform, üye kreşleri için de kendilerini anlatabileceği, tanıtabileceği, haberlerini yayınlayabileceği bir dijital ortam sunuyor.


YÖNETİM PANELİ İMKANI
Platform hem haber portalı hemde kreş rehberi olma özelliği taşırken, üyelerine özel oluşturduğu yönetim paneli ile içerik ekleme ve düzenleme imkanı sunuyor. Platforma üye olan kreşler bu yönetim panelini kullanarak kurumları hakkında her türlü içeriği paylaşabiliyor.


KÖŞE YAZILARI VE KREŞ HABERLERİ...
Kreş yetkilileri ve veliler için her detayın özenle oluşturulduğu AntalyaKresleri.com.tr platformu, eğitim dünyasındaki tüm gelişmeleri haber portalında paylaşma imkanı sunarken, üyelerine özel kreş etkinlikleri haberlerine ve eğitimcilerin hazırladığı köşe yazılarına da yer veriyor. 

 

AntalyaKresleri.com.tr hakkında merak ettiğini her şey bu linkte!

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN