Bizi takip edin:


Şanslı Çocuklar Gündüz Bakımevi’nde kaliteli eğitim!

Tam gün ingilizce eğitimiyle ayrıcalık yaratan Özel Şanslı Çocuklar Gündüz Bakımevi, 2 ve 6 yaş çocuklara oyun ve eğitimi iç içe vererek onları geleceğe umutla hazırlıyor. Çocukların bireysel özelliklerininde  farkında olarak eğitim programlarını dizayn eden kurum, çocukların sağlıklı bireysel gelişimleri için kaliteli bir eğitim sunmayı amaçlıyor.

Şanslı çocuklar Gündüz Bakımevi, öğrencileriyle hem eğitici hem de öğretici etkinlikler gerçekleştirmeye devam ediyor. Özel günlerde ve belirli gün ve haftalarda günün anlam ve önemini öğrencilere aktaran şanslı çocukların okulu, yaptığı etkinliklerle şanslı miniklerin hem sosyal hem fiziksel hem de ruhsal açıdan gelişmelerini hedefliyor.


Kurumda verilen eğitim hizmeti hakkında açıklamada bulunan Şanslı Çocuklar Gündüz Bakımevi Kurucusu Pınar Şenay Ceylan “Biz ebeynlerden ziyade çocuklarımızı mutlu etmek özbenliklerini kazanıp başarılı bir birey olmaları için profesyonel eğitim kadromuzla ve eğitim programlarımızla çocuklarımızın hayatlarının mimarı olması için çalışıyoruz” dedi. 

Şanslı Çocuklar Gündüz Bakımevi Okul Müdürü Mine Emen  ise ‘Milli ve manevi değerlerimizi yaşayıp yaşatarak, yaş aralıklarına uygun olarak planlanan ve onların temel eğitim ihtiyaçlarına yönelik düzenlenen etkinliklerde,  eğitim ve öğretimİ velilerimizin de aile katılımı etkinlikleriyle iç içe gerçekleşiyor kitap okumakla, bilimin izinde araştırmakla, sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerin temeli olan 2–6 yaş okulumuzda Şanslı Çocuklarımızı Geleceğe ve aydınlık yarınlarımıza güvenle hazırlıyoruz.’ şeklinde konuştu. 

 

ŞANSLI ÇOCUKLAR GÜNDÜZ BAKIMEVİ HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY BU LİNKTE!

 

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN