Döşemealtı Bilgin Anaokulu

  • Yetkili: Bilgin Erciyas
  • Telefon: 0543 360 30 30
  • GSM: 0534 498 6335
  • İlçe / Mahalle: Döşemealtı / Yeşilbayır
  • Adres: Yeşilbayır Mahallesi, Akdeniz Caddesi No 72 Döşemealtı Antalya
  • Web: http://www.bilginanaokulu.com.tr/
  • E-Posta: 07bilginanaokulu@gmail.com
  • Kreş Sosyal Medya Ağlarımız:
  • Whatsapp İletişim Hattı:

Okulumuz kurucusu Sayın Bilgin ERCİYAS’a Antalya Döşemealtı bölgesine böylesine güzel bir anaokulu kazandırdığı için teşekkür ediyoruz.

Bir akademisyen, öğretmen, ülkesine bağlı ve herkesin ülkemiz için yapabileceği mutlaka birşeyler olduğunu savunan ve bunu en temelinden yapmamız gerektiğini düşünen nezih insan. bu girişi neden mi yaptık?
Çünkü biliyoruz ki gelecekte çocuklarımıza iyi bir ortam bırakmak istiyorsak onların ayakları üstünde sağlam durmasını sağlamamız gerekiyor.

İşte sağlam durma noktasına kendini gerçekleştiren bireylerin olması, özgürce düşünmeleri, soran ve sorgulayan kimlikle hareket etmeleri, doğruyu olduğu gibi değil neden sonuçlarıyla öğrenen bir topluma ihtiyacımızın olduğu gerçeğiyle yola çıktık.

En temelinden doğru bilgiyi alan çocuklarımız öğrenme ortamlarından bireysel etkileşimlerine kadar bir çok konuda gelişecekler. Bir çocuk mantığıyla öğrenmek aslında oyunun ta kendisi olduğundan hem ortamlarımızı buna göre hazırladık hem de programımızı.

Çocuklarımız için ne yapsak azdır.

İşimizi hakkıyla yapmak, sektörün en iyisi konumunda olmak, klasik düşüncedeki anaokulu ya da kreş olmamak için yola çıktık ve çıtamızı en üst seviyeye çıkardık Biliyoruz ki biz yapmasak kimsenin yapacağı yok. İşte bu yüzden BİLGİN ANAOKULU’nu kurduk. 8 farklı gelişim alanlarıyla 8 farklı zeka çeşidiyle gelişimimizi maksimum seviyeye çıkararak her alanda başarılı bireyler yetiştirebileceğimize inancımız tam. Ne yaptığımızı biliyoruz.

Şimdi çocuklarımızla birlikte bu ortamın keyfini çıkarma zamanı. İşin güzel yanı ne biliyor musunuz? Onların saf duygularıyla birlikte gelişeceğiz ve büyüyeceğiz. Her öğrenme farklı oyun yöntemleriyle olacak. Öğrenme yöntem ve teknikleriyle birlikte bilimin ışığında güzel bir birliktelik geçireceğiz ve geleceğe iyi bireyler yetiştireceğiz.
>> Neşe Aydın

16 Mart 2019

Okulunuz harika, üstelik doğa ile ilgili yaptığınız çalışmalar mükemmel. Döşemelatına gelip giderken görüyorum kreşinizde çok güzl.

Fiziksel


Hizmetler


Yabancı Dil


Spor Faaliyetleri


Sanatsal Faaliyetler


Kulüpler


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN