Bizi takip edin:


Papatyam Kreş’te büyükanneler turşu kurdu!

Papatyam Kreş, çeşitli aktivitelerle öğrencilerinin gelişimini desteklemeyi sürdürüyor. Bu aktiviteler kapsamında kreş öğrencilerinin anneanne ve babaanneleri ile bir araya geldiği Kışlık Turşu Kurma Etkinliği düzenlendi.

Papatyam Kreş yetkilileri, öğrencilerin anneanne ve babaanneleri ile bir araya gelerek zaman geçirebildiği eğlenceli ve eğitici bir etkinlik düzenledi. Öğrencilerin aile bağlarını güçlü tutarak, aile büyükleri ile ilişkilerini geliştirmeyi amaçlayan etkinlikte, Kışlık Turşu Kurma Etkinliği gerçekleştirildi.

Etkinlikte aile büyükleri ile bir araya gelip, turşu kuran öğrenciler hem el becerilerini hem de iletişim becerilerini geliştirme fırsatı buldu.

PEDAGOJİK AÇIDAN ÇOK ÖNEMLİ
Hem öğrenciler hem de büyükanneler tarafından oldukça ilgi gören etkinlik hakkında bilgi veren Kreş Müdürü Gamze Yener ise, büyükannelerin ve öğrencilerin etkinlikten oldukça memnun kaldığını belirtti. Bu tür etkinliklerin pedagojik açıdan da büyük önemli olduğunu vurgulayan Yener, babaanne, anneanne ve dedelerle yapılan çalışmaların aile ve sosyal çevre aidiyetini güçlendirdiğini de ekledi.

Etkinliği bol bol fotoğraf çektirerek ölümsüzleştiren büyük anneler, torunları ile bir araya gelebildikleri etkinlik için Kreş Müdürü Gamze Yener’e teşekkür etti.

Etkinliğin sonunda ise büyükannelere katılım belgesi takdim edildi.

 

PAPATYAM KREŞ HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY BU LİNKTE!

 

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN