Bizi takip edin:


Papatyam Kreş’te anneleri duygulandıran an

Papatyam Kreş, Anneler Günü’ne özel etkinlik gerçekleştirdi. Kreş öğrencileri ile annelerin bir araya geldiği etkinlikte renkli gösteriler düzenlendi, duygulu anlar yaşandı.

Birbirinden eğlenceli ve öğretici aktiviteler ile öğrencilere eğitim hizmeti vermeye devam eden Papatyam Kreş, özel günlerde de özel buluşmalar düzenlenmeye devam ediyor. Bu etkinlikler kapsamında kreşte son olarak Anneler Günü’ne özel etkinlik gerçekleştirdi.

MİNİKLERDEN DANS GÖSTERİSİ
Anneler ile öğrencilerin bir araya geldiği özel buluşmada tüm annelerin Anneler Günü kutlandı. Öğrenci annelerinin bir araya gelerek daha sıcak ilişkiler kurduğu ve güzel vakit geçirdiği buluşma Papatyam Kreş’in eğitim binasında düzenlendi. Keyifli anlara sahne olan etkinlikte minik öğrenciler, anneleri için özel olarak hazırladıkları gösterilerle hünerlerini sergiledi.

Etkinlikte Anneler Günü ile ilgili duygularını ifade ederek tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlayan Papatyam Kreş Sahibi Gamze Yener, buluşmaya gelen tüm annelere katılımları için teşekkür etti.
 

Öğrencilerin dans gösterileri ile renklenen buluşmada anneler çocuklarının gösteri performansını etkinlik boyunca cep telefonlarına kaydetti. Gösteri sonunda annelerine hediye veren çocuklar, annelerine duygulu anlar yaşattı.

 

PAPATYAM KREŞ HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY BU LİNKTE!

 

 

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN