Bizi takip edin:


Papatyam Kreş’ten ailece eğlence...

Papatyam Kreş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı anne ve babaların da katılımıyla şenlik tadında kutladı. Doğa iç içe ortamda düzenlenen etkinlikte doğanın ve güneşli havanın tadı çıkartıldı.

Papatyam Kreş gerçekleştirdiği çeşitli etkinliklerle öğrencileri ve aileleri bir araya getirmeye devam ediyor. Papatyam Kreş son olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel şenlik düzenlendi. Çocukların bayramının kutlandığı şenlikte veliler de bir araya gelerek gönüllerince eğlendi, vakit geçirdi.

PAPATYAM KREŞ’TEN VELİLERE ÖDÜL
Gerçekleşen etkinlikte bayramlarını kutlayan öğrenciler, Bubble Show, zumba, yüz boyama, palyaço gösterisi ve survivor yarışmalarında dopdolu bir gün geçirdi. Çocuklarının eğlencesine ortak olan veliler ise yetişkinler kategorisinde düzenlenen survivor ve tavla turnuvaları ile etkinliğin tadını çıkardı. Tavla ve survivor turnuvasında Hakan Yıldız ve Ahmet Maran birinciliği paylaşırken, survivor bayanlar kategorisi birincisi ise Pınar Bozkurt oldu. Yarışmanın ardından birincileri tebrik eden Papatyam Kreş Sahibi Gamze Yener, kazanan velilere çocuklarının eğitimi için yüzde 25 indirim ödülü verdi.

BARBEKÜ ZİYAFETİ
Her yaşa ve ilgi alanına göre çeşitli aktivitenin düşünüldüğü buluşmada eşsiz barbekü ziyafeti de yapıldı. İkramların gün boyunca sürdüğü buluşmada aileler ve öğrenciler barbekü partisinin tadını çıkarırken, çocuklar ise popcorn ve içecek ikramlarının tadını çıkardı. 

Doğa ile iç içe gerçekleşen şenliğin tadını çıkaran veli ve çocuklar toplu fotoğraf çekimi ile güzel anları ölümsüzleştirdi.

 

PAPATYAM KREŞ HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY BU LİNKTE!

 

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN