Bizi takip edin:


Elma Şekeri Lara’dan anlamlı proje...

Özel Elma Şekeri Lara Kreşi'nin İlkokula Hazırlık 6 Yaş Grubu öğrencileri her sene yaptığı 100 Gün Projesi ile birlikte bu sene "100 Boncuklu 100 Kolye" isimli sosyal sorumluluk çalışmasını hayata geçirdi.

Özel Elma Şekeri Lara Kreşi sosyal sorumluluk çalışmaları ile öğrencilerinde sorumluluk bilinci oluşturmaya devam ediyor. Kreşte bu çalışmalar kapsamında son olarak 100 Gün Projesi ile birlikte sosyal sorumluluk projesi hayata geçirildi. İlkokula Hazırlık 6 Yaş Grubu öğrencilerinin her sene yaptığı 100 Gün Projesi ile birlikte bu sene "100 Boncuklu 100 Kolye" isimli sosyal sorumluluk çalışması da gerçekleştirildi. 

Çalışmada İlkokula Hazırlık Grubu'nun minik elleriyle dizdikleri her biri 100 boncuktan oluşan birbirinden güzel 100 adet kolye gönüllü grup velilerinin desteği ile satışa sunuldu. Elde edilecek gelirin ihtiyaç sahibi çocukların sağlık ve spor harcamalarında kullanılmak üzere ASP Gençlik ve Spor şubesine bağışlanacağı  proje kapsamında çocuklar küçük yaşta yararlı ve duyarlı olmayı, fark yaratmayı öğrendiler, üretmenin zevkini doyasıya yaşadılar.

 

ÖZEL ELMA ŞEKERİ LARA KREŞ HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY BU LİNKTE!

 

 

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN