Bizi takip edin:


Kuzey Yıldızı Kreşi, Antalyakresleri.com.tr'de!

Kuzey Yıldızı Kreş Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulübü, internet üzerinden velilere daha hızlı ve kolay ulaşabilmek amacıyla Antalyakresleri.com.tr Platformu'nda yer almayı tercih etti. Etkinlikleri ve çalışmaları ile oldukça aktif bir eğitim hizmeti sunan kreş, gerçekleştirdikleri etkinlikleri bu platformdan herkesle paylaşabilecek.

Konyaaltı İlçesi'nin Uncalı Mahallesi'nde hizmet veren Kuzey Yıldızı Kreş Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulübü artık velileri ile antalyakresleri.com.tr platformunda buluşuyor. Kurucusunun Filiz Kaya olduğu kreşte güçlü eğitim kadrosu ve yenilikçi eğitim sistemi ile öğrencilere üst düzeyde eğitim imkanı sunuluyor.  Çocukların gelişiminin çeşitli etkinliklerle desteklendiği kreşte, bedensel gelişim ve zeka gelişimine büyük önem veriliyor.

Eğitim sistemleri ile ilgili detaylı bilgi veren kreş yetkilileri, sanatsal aktivitelere önem verdiklerini ve bu çalışamaları çok sıklıkla yaptıklarını belirtirken, spor faaliyetlerine de ağırlık verdiklerini ekledi. Kreşin fiziksel özelliklerine değinen kurum yetkilileri, uyku odası, yemekhane, oyun alanı, bahçe, kütüphane ve konferans salonu gibi alanların kreşte mevcut olduğunu belirtti. 

Yabancı dil eğitiminin de verildiği kreşte, santranç, akıl ve zeka oyunları, yaratıcı drama ve değerler eğitimi gibi kulüplerle çocukların daha nitelikli eğitim alması hedefleniyor.

 

 

KUZEY YILDIZ KREŞ GÜNDÜZ BAKIMEVİ VE ÇOCUK KULÜBÜ İLE İLGİLİ MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY BU LİNKTE!

 

 

 

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN