Bizi takip edin:


Doğanay Anaokulu Antalyakresleri.com.tr'de!

Doğanay Anaokulu, velilerine daha hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilmek için Antalyakresleri.com.tr Platformu'na katıldı. Platformda yer alarak velilere ulaşmayı amaçlayan Doğanay Anaokulu yetkilileri, okulda düzenledikleri çeşitli etkinlikleri de bu platform üzerinden yayınlayacak.

Kurucu Müdürü Ümmet Ergör'ün olduğu Doğanay Anaokulu, Antalya'nın Muratpaşa İlçesi'nde eğitim hizmeti sunuyor. Antalya'da anaokulu hizmetine 2018 yılında başlayan kurum, uzman eğitimci kadrosu ile yenilikçi bir eğitim anlayışı ile öğrencilerine kapılarını açıyor. 

Öğrenciler için mutlu ve huzurlu bir ortam oluşturan kurum yetkilileri, sağlık ve hijyen konusunda da çok hassas olduklarını belirtiyor. Doğanay Anaokulu'nda oyun alanı, uyku odası ve oyun bahçesi başta olmak üzere çeşitli fiziksel koşullar öğrencilerin eğitimi için sağlanıyor. Tüm bunların yanında sanata ve spora oldukça önem verilen kurumda, birbirinden farklı etkinliklerle çocukların yeteneklerinin ve ilgi alanlarının belirlenmesi amaçlanıyor.

 

DOĞANAY ANAOKULU İLE İLGİLİ MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY BU LİNKTE!

 

 

 

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN