M.E.B. Lider Sevgi Dünyası Anaokulu

  • Yetkili: Ülker Akkaya
  • Telefon: 0 242 241 76 73
  • GSM:
  • İlçe / Mahalle: Muratpaşa / Balbey
  • Adres: Balbey Mah. 437 Sokak No:7 -Muratpaşa/Antalya
  • Web: http://www.lidersevgidunyasi.com/
  • E-Posta: ulkerakkaya@lidersevgidunyasi.net
  • Kreş Sosyal Medya Ağlarımız:
  • Whatsapp İletişim Hattı:

Dünyanın en değerli varlıkları olan çocuklarımızı yetiştirmenin ne kadar büyük bir sorumluluk olduğu bilincini yüreğimizde hissederek biz Özel Lider Sevgi Dünyası Anaokulu olarak personelimizin emeği, gayreti ve öğrenci merkezli eğitim anlayışımızla önce sevgi diyerek eğitimlerimize devam etmekteyiz.

Çocuklarımız bizim; bizler ise çocuklarımızın güvencesiyiz.

Çocuklarımızın gelişim düzeylerine ve bireysel özelliklerine uygun eğitim ortamları istiyorsanız;

Bedensel - zihinsel - duygusal - sosyal - dil ve bilimsel gelişimleri - öz bakım becerileri önemli diyorsanız Lider Sevgi Dünyası Anaokulu ile tanışmalısınız.

Çocuklarımız istediğimiz gibi değil yetiştirdiğimiz gibi olur. Hatalı eğitim çocuğun kişiliğinin yolunu değiştirir.

Özel Lider Sevgi Dünyası Anaokulumuz çağdaş eğitimin yanısıra sevgi, şefkat, hoşgörü, dengeli beslenme, temizlik, hijyen, temiz su kullanımı, sağlık eğitimi, sanatsal eğitimler ve aile eğitimlerine önem vermektedir.

Özel Lider Sevgi Dünyası Anaokulu Olarak Hedefimiz;

Çocuklarımızı doğayla ve toplumla iletişim ve empati kurabilen, süflör kullanmadan yaşamayı öğrenen, özgüvenleri yüksek, içlerinde yaşama sevinçlerini hep taşıyan, yaratıcılık yönlerini yaşantılarında uygulayabilen, uyumlu, kişiliklerinde psikolojik düğümler oluşmamış, ailesine, topluma, insani değerlere, arkadaşlık, kardeşlik ilişkilerine değer veren, doğal, gerçekçi, başarılı, çalışkan, paylaşımcı, üretken, mutlu, araştırmacı, sorgulayıcı, dürüst, pozitif, Devletine, Milletine, Bayrağına, Dinine, Atatürk İlke ve Devrimlerine bağlı sağlıklı bireyler yetiştirmektir. Kısacası; çocuklarımıza insan olma eğitimi verirsek diğer eğitimlerde zorlanmıyacağımız kesindir.

 

Sayın Anne ve Babalar

Okulumuz eğitimde kendi dallarında uzman ve yüreği çocuk sevgisiyle dolu özenli, disiplinli, çocuk merkezli çalışan eğitim kadrosuyla 3-4-5-6 yaş gruplarına modern, çağdaş ve donanımlı olarak hizmet vermektedir. Çocuklarımızın geleceğini sağlam temel taşları üzerine oturtabilmek için 24 kişilk anaokulları arasında farklılık oluşturan dev bir eğitim kadrosu ile sınıf öğretmenleri, yardımcı öğretmenler, branş öğretmenleri, psikolog, doktor ve diğer personelimiz sizlere hizmette sınır tanımamaktadır.

Okulumuzda uygulanan eğitimlerimizde Milli Eğitim bakanlığı müfredatı eğitimi yanında sanat eğitimi derslerine de yoğun olarak ağırlık verilmektedir. Çocuklarımızı İngilizce, Almanca, Bale, Modern Danslar, Halk Dansları, Step, Seramik, Resim, El Sanatları, Gezi Etkinlikleri, Tiyatro, Drama, Sirk Gösterileri, Yüzme, Spor, Müzik, Enstürüman Eğitimi, Jimnastik, Bilgisayar Eğitimi, Satranç, Meditasyon, Yoga, Trafik Eğitimi, Hayvan Bakımı ve Hayvan Sevgisi Eğitimi, Sinema, Eğitici Oyunlar, Fen Ve Doğa Çalışmaları, Bahçe Tarımı, Proje Çalışmaları ve İlköğretime Hazırlık çalışmaları gibi eğitimlerle yarınlara hazırlanmaktayız.

Çocuklarımızın geleceğine birlikte imza atmak için siz bilinçli, ilgili, insan eğitimine önem veren aileleri ve çocuklarımızıÖzel Lider Sevgi Dünyası Anaokulu 'nda buluşmaya davet ediyorum.

0-6 yaş arası eğitimin önemini anlamayan toplumlar yerinde saymaya mahkumdur

Sayın Anne Ve Babalar Unutmayalım ki... Gecikmiş ve Yanlış Eğitimin Geri Dönüşümü Yoktur.

Biz, Özel Lider Sevgi Dünyası Anaokulu olarak çabamız; siz ailelerimizin (okul, aile, öğrenci) dayanışması içerisinde olmanızdır. Çocuklarımıza en doğru eğitimlerin temelini birlikte atarak onları donanımlı, bilgili, çağdaş bireyler olarak güzel bir geleceğe hazırlamayı paylaşmaya davet ediyorum.

Sayın Velilerimiz bizlere katılın , çocuklarınızın başarılarına birlikte imza atalım. Unutmayalım ki ; Başarı , başaracağım diye başlayanın ve başaralım diyebilenlerindir.

Çocuklarinizla birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu, başarılı ve sevgi dolu yarınlar dilerim.
Fiziksel


Hizmetler


Yabancı Dil


Spor Faaliyetleri


Sanatsal Faaliyetler


Kulüpler


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN