Özel Oksijen Anaokulu

  • Yetkili: Fatma AKSU ÖZ
  • Telefon: 02423231500
  • GSM:
  • İlçe / Mahalle: Muratpaşa / Çağlayan
  • Adres: Çağlayan Mahallesi, 2052. Sk. No:41, 07230 Muratpaşa/Antalya
  • Web: http://www.muiokulu.com
  • E-Posta: kayit@muiokulu.com
  • Kreş Sosyal Medya Ağlarımız:
  • Whatsapp İletişim Hattı:

Özel Oksijen Anaokulu ve Etüt Merkezi

OKULULUMUZDAN BİR İLK DAHA:YABANCI VE TÜRK ÖGRETMENLER EŞLİĞİNDE İNGİLİZCE RUSCA TÜRKÇE. Anne çocuk eğitim ve çocuk oyun grupları çocuk emanet sistemimiz kreş ve anaokulu öncesi oryantasyon eğitimlerini  çocuklarımızın gelişim özelliklerini göz önünde bulundurarak okulumuza alışmalarını sağlamaktayız.  Antalya da tek aile danışmanlığı olan, ailelere ve çocuklara psikolojik danışmanlık hizmeti veren okuluz.

BİZ KİMİZ? 

FATMA AKSU ÖZ: Antalya Elmalı’da doğdum. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Çocuk Gelişimi mezunuyum. Aynı zamanda Avusturya Viyana Üniversitesinde uzaktan eğitim eşliğinde çocuk psikolojisi okudum. Okulumu bitirdikten sonra Devlet Okulunda anasınıfı öğretmenliği ardından Antalya’ nın seçkin bir anaokulunda eğitim koordinatörlüğü ve müdürlük yaptım. Antalya’nın Milli Eğitime bağlı özel bir dershanesinde 3 yıl boyunca çocuk gelişimi uzmanı olarak özel kreş ve anaokullarının yardımcı öğretmenlerini yetiştirdikten sonra kendi okulumu açtım.

Programlarımız toplumumuzun yapısını ve çocuklarımızın gelişimsel özellikleri dikkate alınarak gereksinimlerine uygun olarak hazırlanmaktadır.Bu doğrultuda hazırlanmış proğramlarımızda  yaratıcılık,problem çözme,matematik,deneysel çalışmalar,dikkat,bellek görsel işitsel ve duygusal alanlardaki algı,sosyal ve duygusal gelişim,el ve göz koordinasyonu ve öz bakım becerilerini destekleyecek yapılandırılmış aktivitelere yer veririz bu eğitim sistemimiz çift dilde yapılmaktadır.

Özel Oksijen Anaokulu; Çağlayan Mahallesi, 2052 sokakta 2012-2013 eğitim ve öğretim yılında başlamıştır. Okulumuz  2-6 yaş grubuna yönelik İngilizce eğitim uygulayan bir kurumdur. 

Okulumuzda çocuk gelişiminde ve İngilizce eğitimde profesyonel bir ekip bulunmaktadır. Çocuklarımızın dengeli ve yeterli beslenmeleri için ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanan aylık menü dahilinde sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir. Tüm okulumuzda hijyen kuralları kesintisiz uygulanmaktadır.   Bahçe içinde, müstakil,1 bina toplamda 5 katlı, 250 metrekare bahçe alanına sahiptir. Sınıflarımız günlük İngilizce eğitim programı ve çocuk gelişimi için hazırlanan etkinliklerin uygulanmasında dönüşümlü olarak kullanılmaktadır. 

****İngilizce öğrenmenin 2 yolu vardır: 1- Yurt dışında yaşamak, 2- Montessori Lara Özel Oksijen kurumunda yaşayarak öğrenmek….. 
Gelin…….keşfedin…… 

 
Fiziksel


Hizmetler


Yabancı Dil


Spor Faaliyetleri


Sanatsal Faaliyetler


Kulüpler


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN