İLANLAR
Merhaba, İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi Çocuk Gelişimi bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. İlk üniversite mezuniyetim Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Konaklama İşletmeciliği. Hedefim kendimi çocuk gelişimi alanında geliştirmek. Staj yapabileceğim bir kreş arıyorum. İlgilenenler ararsa sevinirim, iyi çalışmalar.
İlan Sahibi: Gamze Balcı Telefon: 05340527055 E-Posta: gamze_kabay@hotmail.com
Merhaba, Akdeniz üniversitesi çocuk gelişimi bölümünden mezun olacağım bir aya kadar. Kreşlerde ücretsiz ya da belli miktar ücret karşılığında staj yapmak istiyorum. Meslek lisesinden mezun değilim ama çocuklarla ilgili tüm bilgilere sahibim. Kreşte çocuklara etkinlik yaptırdım. Stajyer ya da direkt çalışmak istiyorum. Teşekkürler.
İlan Sahibi: Gamze Okur Telefon: 05347762990 E-Posta: okurgamze06@gmail.com
Kreşte iş ariyorum
İlan Sahibi: Kübra yavuz Telefon: 05387362933 E-Posta: kyavuz247@gmail.com
Akdeniz Üniversitesi okul öncesi öğretmenliği ikinci sınıf öğrencisiyim,okuduğum alanı çok seviyorum çocuklarla iletişimim iyi ,kendimi geliştirmek ve iyi bir öğretmen olabilmek için özveriyle çalışmak istiyorum ilginize sunarım.
İlan Sahibi: Münevver Oktay Telefon: 05383650866 E-Posta: munevver070699@gmail.com
22 yaşındayım ve İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Çocuklarla vakit geçirmeyi ve onlarla eğitici oyunlar oynamayı seviyorum. Çocuklarla İngilizce dillerini geliştiren konuşma egzersizleri yapmayı ve eğlenceli aktiviteler yapmayı seviyorum. Antalya, konyaaltinda kaliyorum
İlan Sahibi: Maryam Noaman Telefon: 05511676862 E-Posta: maryamnoamanx@gmail.com
Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN