Renkli Kalemler Gündüz Bakımevi

  • Yetkili: Asena SIRCAN
  • Telefon: 0242 228 71 69
  • GSM: 0532 657 03 06
  • İlçe / Mahalle: Konyaaltı / Öğretmenevleri
  • Adres: Öğretmen Evleri Mahallesi Çamlık Caddesi Ali Davut Akdeniz APT. 26 A-B
  • Web:
  • E-Posta: asenasircan@hotmail.com
  • Kreş Sosyal Medya Ağlarımız:
  • Whatsapp İletişim Hattı:

Yaşam boyu öğrenmenin ilk basamağı okul öncesidir. 2-6 yaş aralığını kapsayan bu dönem, erişkin kişiliklerinin %80’inin belirlendiği çok önemli bir zaman dilimidir. Bizler de bu sorumluluk bilinci dâhilinde MEB Temel Eğitim Genel Müdürlüğünün oluşturduğu Okul Öncesi Eğitim Programını esas alarak öğrencilerimizin, gerek sosyal gerek psikolojik gerekse akademik gelişimlerine en üst düzeyde katkı sağlayabilmek adına hizmet vermekteyiz.  Bu bağlamdan hareketle gelişimsel gereksinimleri karşılamayı, gelişim alanlarının birbiri ile olan dinamik etkileşimini desteklemeyi, öğrencinin gelişim alanlarındaki kazanımlarını bir üst basamağa çıkarmayı, çeşitlendirmeyi ve zenginleştirmeyi hedeflemekteyiz.

       Renkli Kalemler Gündüz Bakımevi olarak öğrencilerimizi hayata hazırlayacak olan eğitimimizi planlarken öncelikli amacımız, onların merak duygularını geliştirmek, öğrenme konusundaki motivasyonlarını yükseltmek ve onlara öğrenme heyecanı aşılamaktır. Bu ilkeler ışığında bilim, kültür, sanat ve eğlence temalı geziler düzenleyerek öğrencilerimizin keşfetme ve öğrenme güdülerini harekete geçirmekteyiz. Ayrıca öğrencilerimizin yabancı dil becerilerini, hayatlarının geri kalan döneminde en etkin bir biçimde kullanabilmeleri adına oyun merkezli etkinliklerle, öğrencilerimizin aktif katılımları ve yaparak-yaşayarak öğrenme ilkeleri doğrultusunda haftanın 5 günü onlara, en fazla 15 kişilik sınıflarımızda, alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından İngilizce dersi vermekteyiz.

 

    2-6 yaş grubuna eğitim veren kurumumuzda gerek öğrencilerimizin gerekse personelimizin güvenliği de üst düzeyde sağlanmaktadır. 7/24 kamera sistemi ile izlenen fiziki yapımız ayrıca, Anadolu Sigorta güvencesiyle öğrencilerimizi, personelimizi ve kurum binamızı kapsayacak şekilde sigortalanmıştır.
Fiziksel


Hizmetler


Yabancı Dil


Spor Faaliyetleri


Sanatsal Faaliyetler


Kulüpler


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN