Nişantaşı Kreş & Anaokulu

  • Yetkili: Nurçin AĞGÜL
  • Telefon: 0542 696 82 34
  • GSM:
  • İlçe / Mahalle: Konyaaltı / Kuşkavağı
  • Adres: Kuşkavağı Mahallesi 557. Sokak Işık Apartmanı No:15
  • Web: http://nisantasiakademi.com/
  • E-Posta: nisantasikres@antalyakresleri.com.tr
  • Kreş Sosyal Medya Ağlarımız:
  • Whatsapp İletişim Hattı:

Nişantaşı  Anaokulu çocuklarımız için etkin öğrenme ve çoklu zeka modelini esas alır ve çocuklarımızın tüm alanlarda ki becerilerini geliştirmeyi hedefler. 2-6 yaş; çocuğun kişiliği, kendini algılaması, dünyaya bakışı gibi önemli konuların belirlendiği, gelecekteki eğitim ve çalışma hayatını önemli derecede etkileyecek olan mutlaka dikkate alınması gereken bir dönemdir.
 

Her çocuğun ilgi alanı ve yeteneği farklıdır. Bunu göz önünde bulunduran Nişantaşı Kreş ve Gündüz Bakımevi, eğitim programları ve etkinlikleri 2-6 yaş grubu çocuklarımızın yaş gruplarını ve ilgi alanlarını dikkate alarak M.E.B. müfredatı çerçevesinde titizlikle hazırlar.
 

Sorumluluğumuzun, çocuklarımızın yaş dönemi özelliklerine uygun olarak bilişsel, psiko-motor, dil, duygusal, sosyal, kişisel ve öz bakım gelişimlerini dikkate alarak hedef davranış ve kazanımlarına önem vermek ve bu gelişimlerine katkıda bulunmak olduğuna inanıyoruz. Sınıf öğretmenlerimizin tümü Okul Öncesi Öğretmenliği veya Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümlerinden mezun olmuş uzman kişilerdir. Her sınıfta öğretmen ve stajer bulunmaktadır.
 

Aynı zamanda çocuklarımızın gelişim takibini yapabilmek amacı ile rehberlik yapan çocuklarımızın gelişim testlerini uygulayan uzman bir psikoloğumuz bulunmaktadır. Okulumuz çalışan velilerimizin de beklentilerini göz önünde bulundurarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda haftanın 6 günü 2-6 yaş oyun gruplarıyla çocuklarınız hem eğlenerek hem öğrenerek keyifli vakit geçirebilirler.
 

Velilerimiz kendilerine verilecek olan şifreyle www.nisantasi.com sitesinden her türlü etkinlik takibini yapabilir, aylık yemek listelerini kontrol edebilir, sınıf öğretmenleri ve branş öğretmenleriyle bu site üzerinde rahatlıkla iletişime geçebilirler.
>> Nevriye Sargın

25 Eylül 2018

Nurçil hanım çocuklara karşı sabrınız ve eğitim konusundaki hassasiyetiniz için tebrikler.

>> Saliha Çetin

25 Eylül 2018

Nurçil hanım güleryüzlü davranışınız ve çocuklara karşı eğitim hassasiyetiniz nedeniyle teşekkürler.

Fiziksel


Hizmetler


Yabancı Dil


Spor Faaliyetleri


Sanatsal Faaliyetler


Kulüpler


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN