Eymen Çocuk Kreşi

  • Yetkili: Olcay İşeri (Kurum Müdürü)
  • Telefon: 0553 581 49 07
  • GSM:
  • İlçe / Mahalle: Kepez / Yeni Mahalle
  • Adres: Yeni Mahalle Yeşilırmak Caddesi No:103 KEPEZ /ANTALYA
  • Web: http://www.eymenkres.com
  • E-Posta: kres@eymenkresi.com
  • Kreş Sosyal Medya Ağlarımız:
  • Whatsapp İletişim Hattı:

2017 yılında geleceğimizin teminatı çocuklarımızı, başarılı, sağlıklı ve en önemlisi de mutlu bireyler olarak yetiştirmek amacıyla kurulmuştur.

Özel Eymen Çocuk Kreşi kurum sahibi, aynı zamanda bir anne olan Olcay İşeri tarafından eğitim ile ilgili bilgi birikimi ve deneyimlerini daha fazla çocuğa aktarmak amacıyla Özel Eymen Çocuk Kreşi 2017 yılında Kepez Bölgesinde kuruldu. 

Özel Eymen Çocuk Kreşi kaliteli eğitimi Kepez deki çocuklarımıza aşılamak için yola çıktı. Çocuklarımıza anne sıcaklığını aratmayacak, güvenilir, hijyenik bir eğitim ortamı sunabilmek için” deneyimli personeli ile birlikte 2017 den bu yana özenle çalışmaktadırlar. 


Özel Eymen Çocuk Kreşi sahibi Olcay İşeri, insan kişiliğinin % 85’ninin 0-6 yaş döneminde şekillendiği gerçeğini dikkate alarak, okul öncesi eğitim kurumu açıp, milletimize hizmet vermeyi amaçlamıştır. 

Özel Eymen Çocuk Kreşi, gerek eğitim vermekte oldukları çocukların kişisel gelişimleri, gerekse mezun ettiği çocuklarının eğitim ve kişisel gelişimlerindeki başarılarından dolayı adından devamlı söz ettirerek, alanda gösterdiği titiz çalışmaları, uzman eğitim kadrosu, fiziksel koşullarının kalitesi ve eğitim anlayışı ile Antalya’da bir marka olmayı başarmıştır. 

Kurumlarımızda eğitim vermiş olduğumuz çocuklarımızın kendisiyle barışık, kendine güvenen, yaratıcı, araştırmacı, çağdaş dünyaya ayak uydurabilen, kültürel ve milli değerlerine sahip çıkan, en önemlisi de mutlu bireyler olarak yetişmelerini, bütün bunları yaparken de, çoklu zeka kuramını temel alarak çocuklarımızın kişisel özelliklerini, ilgi ve yeteneklerini de dikkate alarak var olan becerilerini en üst seviyeye çıkartmayı, zihinsel, dil, sosyal-duygusal, öz-bakım becerilerini geliştirmeyi hedeflemekteyiz.
>> EYLUL EKİNCİ

19 Haziran 2019

Olcay Hanım Kurucu Mine Emen Kurulus müdürü

Fiziksel


Hizmetler


Yabancı Dil


Spor Faaliyetleri


Sanatsal Faaliyetler


Kulüpler


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN