Bizi takip edin:


Konyaaltı Harvard Kids, Antalyakresleri.com.tr'de!

Konyaaltı Harvard Kids, sanal ortamda velilere daha hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilmek için antalyakresleri.com.tr platformunu tercih etti. Platformda yer alarak velilere ulaşmayı amaçlayan Harvard Kids, etkinliklerini öğrencilerinin aileleri ile  bu platformdan paylaşabilecek.

Milli Eğitim Bakanlığı müfredatıyla Montessori eğitiminin içiçe olduğu tam gün İngilizce modeliyle desteklenen karma bir eğitim programına sahip olan Konyaaltı Harvard Kids, artık velileri ile antalyakresleri.com.tr platformunda buluşuyor. Okul yetkilisinin Hande Geyikçi olduğu Konyaaltı Harvard Kids, Konyaaltı İlçesi’nin Arapsuyu Mahallesi’nde eğitim veriyor.

Montessori Vakfı'nın resmi ve onaylı Türkiye temsilcisi olan okulda, Montessori eğitim koçluğu eğitimi almış öğretmenler eğitim veriyor. Montessori Vakfı’na özel lisanslı Montessori sistemine uygun eğitim materyalleri ve oyuncakları ile himzet verilen Konyaaltı Harvard Kids'te tüm bunların yanında robotik eğitim ve akıl oyunları gibi çeşitli kulüplerle eğitimi tamamlayıcı etkinlikler de yapılıyor. Yabanci dil eğitiminin yanında sanata ilgilisi olan çocuklar için de piyano ve bale gibi çeşitli alanlarda çalışmalar yürütülüyor. 

Oyun alanı, bahçe, revir, kütüphane, uyku odası, yemekhane ve konferans salonu gibi fiziksel koşulları sağlayan okulda organik beslenme, rehberlik ve servis hizmetleri de veriliyor.

 

KONYAALTI HARVARD KİDS İLE İLGİLİ MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY BU LİNKTE!

 

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN