Bizi takip edin:


Eymen Kreş’te aile katılımlı etkinlik…

Eymen Kreş, öğrencilerinin sağlıklı bir birey olması sürecinde anne ve babalarıyla sağlıklı iletişim kurması amacıyla aile katılımlı etkinliklerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Çocukların sağlıklı bireyler olmaları sürecinde anneler kadar babaların da aktif olması gerektiğini belirten kreş yetkilileri, öğrencileri babalar ile bir araya getiren etkinlikler düzenliyor. Son olarak velilerden Ahmet Selçuk’un katıldığı etkinlikte öğrenciler sabah sporu ile güne başladı. Etkinliğin devamında sandalye kapma yarışması gerçekleştiren minikler sevgi çemberi oluşturarak meslekleri konuştu. Son olarak hikaye kartları ile hayal dünyasına yolculuk yapan minik öğrenciler aile katılımlı etkinlikte eğlenceli vakit geçirdi.

Etkinlikler ilgili bilgi veren kreş yetkilileri, ruhsal sağlığı yerinde olan çocukların yetiştirilmesi için anne, baba ve çocuk üçlü zincirini bozmamak gerektiğini belirterek, çocukların çok daha öz güvenli olması, sosyal bir yaşam sürmesi ve öz tatmin sağlaması için Eymen Kreş olarak bu çalışmalara önem verdiklerinin de altını çizdi.

 

HABERLER


Anaokulunuzun veya kreşinizin Antalya Kreşleri Rehberinde yer almasını istiyorsanız hemen

KREŞİNİZİ EKLEYİN