ilanlar hepsi
Papatyam kreş yarıştı,eğlendi

Papatyam Kreş düzenlediği dikkat çeken eğitim ve organizasyonlarla adından söz ettiriyor.  Kreş kurucu müdürü Gamze Yener bu yıl da hem çocukları, hem velileri yarıştırdı, eğlenceli bir 23 Nisan organizasyonu yaşattı.

Antalya’nın dikkat çeken kreşlerinden Papatyam Kreş, 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda düzenlediği organizasyon ile çocuklara ve ailelere unutulmaz anlar yaşattı. Özel olarak hazırlanmış alanda barbekü partisi eşliğinde gerçekleşen organizasyona Papatyam Kreş veli ve çocukları katıldı. Doğanın içinde, müzik ve çeşitli yarışmalar ile zenginleştirilen organizasyonda ilk önce barbekü partisi yapıldı.

ÖNCE BARBEKÜ SONRA EĞLENCE

Barbekü partisinde çocukları ile birlikte özel hazırlanmış günün lezzetini tadan veliler, yemek sonrası diğer veliler ile sohbet etti, yeni veliler ile tanıştı. Türk bayraklı kıyafetler ve çeşitli maskotlar ile renklenen organizasyonda günün içeriğine uygun müzikler çalındı, şarkılar söylendi.

ÖNCE ÇOCUKLAR YARIŞTI

Survivor yarışı için özel hazırlanan parkura gelen çocuklar, öncelikle engelli yarışı ve top biriktirme yarışına katıldı. Zorlu parkurları tek tek aşan minikler eğlenceli pozlar verirken, velilerde bu anı cep telefonları ile ölümsüzleştirdi. Özellikle küçük yaş grubunun yarışı ise renkli sahnelerin oluşmasına neden oldu. Bazı parkurları aşmakta zorlanan miniklere velileri de eşlik etti, yarışmada birinci olanlara ödüller verildi. Organizasyonda ayrıca boyama etkinliği de düzenlendi.

VELİLER ÇOŞTU

Küçüklerden sonra büyüklerin yarıştığı turnuvalar ise görülmeye değerdi. İçlerinde ki çocuk ruhunu organizasyonun her anında yaşayan veliler, tavla turnuvası, survivor gibi yarışlarda kendini gösterdi. Birinci olan velilere %50 oranında 1 aylık kreş indirimi ise rekabeti artırırken, özellikle survivor etabında olaşan komik manzaralar bol bol alkış aldı.

FİNAL HALAT ÇEKME OYUNU

Günün finalinde halat çekme oyununa katılan minikler ve veliler, kımızı takım – mavi takım şeklinde yarıştı. Büyük çekişmeye sahne olan halat çekme yarışından sonra ise müzik eşliğinde danslar edildi, toplu fotoğraf çekimi gerçekleşti, 10. yıl marşı ile etkinlik sona erdi.

BİZ PAPATYAM AİLESİYİZ

Papatyam Kreş olarak her yıl çocuk ve veliler ile keyifli organizasyonlar düzenlediklerini söyleyen kurucu müdür Gamze Yener, eğitim dünyasında ki yerlerinde bahsetti. Papatyam Kreş olarak standartları yüksek eğitim, sosyal içerikli bir yaşam, kendine güvenen ve çağa ayak uyduran bireyler yetiştirmek için eğitimin temel gerekliliklerini yerine getirdiklerini kaydeden Gamze Yener, işlerini en iyi yapan kurumların başında geldiklerini, bunu kendilerinin değil, veli ve çevresel söylemlerin dile getirdiğini belirtti. Organizasyona katılan veli ve çocuklara teşekkür eden Yener, özellikle yılsonunda çok konuşulacak yılsonu galası yapacaklarının altını çizdi.