ilanlar hepsi
Nişantaşı Akademi
Nişantaşı Akademi
İletişim BilgileriKreş Resimleri İçin Tıklayın
Yetkili : Nişantaşı Akademi
Telefon : 0242 229 39 49-0505 137 0384
İlçe/Mahalle : Konyaaltı/Kuşkavağı Mah
Adres : Kuşkavağı Mahallesi 557. Sokak Işık Apartmanı No:15 Konyaaltı/Antalya
Web : http://nisantasiakademi.com/
E-posta : bilgi@antalyanisantasi.com

Nişantaşı  Anaokulu çocuklarımız için etkin öğrenme ve çoklu zeka modelini esas alır ve çocuklarımızın tüm alanlarda ki becerilerini geliştirmeyi hedefler. 0-6 yaş; çocuğun kişiliği, kendini algılaması, dünyaya bakışı gibi önemli konuların belirlendiği, gelecekteki eğitim ve çalışma hayatını önemli derecede etkileyecek olan mutlaka dikkate alınması gereken bir dönemdir.

Her çocuğun ilgi alanı ve yeteneği farklıdır. Bunu göz önünde bulunduran Nişantaşı Kreş ve Gündüz Bakımevi, eğitim programları ve etkinlikleri 0-6 yaş grubu çocuklarımızın yaş gruplarını ve ilgi alanlarını dikkate alarak M.E.B. müfredatı çerçevesinde titizlikle hazırlar.

Sorumluluğumuzun, çocuklarımızın yaş dönemi özelliklerine uygun olarak bilişsel, psiko-motor, dil, duygusal, sosyal, kişisel ve öz bakım gelişimlerini dikkate alarak hedef davranış ve kazanımlarına önem vermek ve bu gelişimlerine katkıda bulunmak olduğuna inanıyoruz. Sınıf öğretmenlerimizin tümü Okul Öncesi Öğretmenliği veya Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümlerinden mezun olmuş uzman kişilerdir. Her sınıfta öğretmen ve stajer bulunmaktadır.

Aynı zamanda çocuklarımızın gelişim takibini yapabilmek amacı ile rehberlik yapan çocuklarımızın gelişim testlerini uygulayan uzman bir psikoloğumuz bulunmaktadır. Okulumuz çalışan velilerimizin de beklentilerini göz önünde bulundurarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda haftanın 6 günü 2-6 yaş oyun gruplarıyla çocuklarınız hem eğlenerek hem öğrenerek keyifli vakit geçirebilirler.

Velilerimiz kendilerine verilecek olan şifreyle www.nisantasi.com sitesinden her türlü etkinlik takibini yapabilir, aylık yemek listelerini kontrol edebilir, sınıf öğretmenleri ve branş öğretmenleriyle bu site üzerinde rahatlıkla iletişime geçebilirler.