ilanlar hepsi
Montessori Uluslararası İngilizce Çocuk Yuvası
Montessori Uluslararası İngilizce Çocuk Yuvası
İletişim BilgileriKreş Resimleri İçin Tıklayın
Yetkili : Fatma Aksu
Telefon : 0242 323 15 00-0541 497 19 09
İlçe/Mahalle : Muratpaşa/Çağlayan Mah.
Adres : Çağlayan Mah. 2052 Sokak no:43,Barınaklar-Muratpaşa/Antalya
Web : http://www.uianaokulu.com/
E-posta : info@uianaokulu.com

OKULULUMUZDAN BİR İLK DAHA:YABANCI VE TÜRK ÖGRETMENLER EŞLİĞİNDE İNGİLİZCE RUSCA TÜRKÇE. Anne çocuk eğitim ve çocuk oyun grupları çocuk emanet sistemimiz kreş ve anaokulu öncesi oryantasyon eğitimlerini  çocuklarımızın gelişim özelliklerini   geliştirmekteyiz. BİZ KİMİZ? 

FATMA AKSU: Antalya Elmalı’da doğdum. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Çocuk Gelişimi mezunuyum. Aynı zamanda Avusturya Viyana Üniversitesinde uzaktan eğitim eşliğinde çocuk psikolojisi 2. Sınıf öğrencisiyim. Okulumu bitirdikten sonra İrenoğlu İ.O. anasınıfı öğretmenliği ardından Antalya’ nın seçkin bir anaokulunda eğitim koordinatörlüğü ve müdürlük yaptım. Antalya’nın Milli Eğitime bağlı özel bir dersanesinde 3 yıl boyunca çocuk gelişimi uzmanı olarak özel kreş ve anaokullarının yardımcı öğretmenlerini yetiştirdikten sonra kendi okulumdayım işte.

Programlarımız toplumumuzun yapısını ve çocuklarımızın gelişimsel özellikleri dikkate alınarak gereksinimlerine uygun olarak hazırlanmaktadır.Bu doğrultuda hazırlanmış proğramlarımızda yaratıcılık,problem çözme,matematik,deneysel çalışmalar,dikkat,bellek görsel işitsel ve duygusal alanlardaki algı,sosyal ve duygusal gelişim,el ve göz koordinasyonu ve öz bakım becerilerini destekleyecek yapılandırılmış aktivitelere yer veririz bu eğitim sistemimiz çift dilde yapılmaktadır.

Uluslararası İngilizce Çocuk Yuvası Çağlayan Mahallesi, 2052 sokakta 2012-2013 eğitim ve öğretim yılına başlamıştır. Okulumuz  0-6 yaş grubuna yönelik İngilizce eğitim uygulayan bir kurumdur. 

Okulumuzda çocuk gelişiminde ve İngilizce eğitimde profesyonel bir ekip bulunmaktadır. Çocuklarımızın dengeli ve yeterli beslenmeleri için ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanan aylık menü dahilinde sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir. Tüm okulumuzda hijyen kuralları kesintisiz uygulanmaktadır.   Bahçe içinde, müstakil, 4 katlı, 400metrekare kapalı alan,200 metre kare açık alana sahiptir. 0-6 yaş arası çocuklara yönelik düzenlenmiş 6 adet sınıfımız vardır. 1. katta 0-2 yaş grubuna ayrılmış 2 adet sınıf bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi bu yaş grubunun özelliklerine ve güvenliği ön plana alınarak dizayn edilmiştir.  Sınıf içinde sadece bu yaş grubuna ait özel bir banyo mevcuttur. Diğer sınıfımız ise çocuklarımız için özel olarak imal edilmiş olan bebek yataklarının bulunduğu uyku bölümüdür. 2.kattaki 4 adet sınıfımız 3-6 yaş grubu çocuklarımızın eğitimi için ayrılmıştır. Sınıflarımız 3-6 yaş grubunun eğitimi için özel ve 4 ayrı konseptte hazırlanmıştır. İlk sınıfımız “deney ve bilim”, ikincisi “orman”, üçüncüsü “çiçek”, dördüncüsü “deniz” konseptindedir. Sınıflarımız günlük İngilizce eğitim programı ve çocuk gelişimi için hazırlanan etkinliklerin uygulanmasında dönüşümlü olarak kullanılmaktadır. Okulumuzun 1. katında çocuklarımızın iyi vakit geçirmeleri için güvenliğin ön planda olduğu bir oyun salonu mevcuttur. Bahçemizde ise trafik alanı, oyun parkı ve kum havuzu bulunmaktadır. Değerli velilerimizi bekleme salonu ve idari ofiste ağırlamaktayız. 

****İngilizce öğrenmenin 2 yolu vardır: 1- Yurt dışında yaşamak, 2- Uluslarararası İngilizce Çocuk Yuvasında yaşayarak öğrenmek….. 
Gelin…….keşfedin…… ****İNGİLİZCENİN TEMELİNİ ULUSLARARASI İNGİLİZCE ÇOCUK YUVASI ATIYOR. 

****İngilizceyi yaşayarak öğreniyoruz …. Yaratıcılıkla geliştiriyoruz. 

***Haftanın belirli günlerinde oyun grubumuz açılmıştır. 

2.DÖNEM KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.