ilanlar hepsi
British Kids Fine Arts
British Kids Fine Arts
İletişim BilgileriKreş Resimleri İçin Tıklayın
Yetkili : Serpil Başyiğit - Tülay Koçak
Telefon : 0242 228 76 16-0546 576 76 16
İlçe/Mahalle : Konyaaltı/Kuşkavağı Mah
Adres : Kuşkavağı mah. 532. sok. no:1/1 Konyaaltı/ANTALYA
Web : http://www.britishkids.co.uk/
E-posta : konyaaltı@britishkids.co.uk

Konyaaltı bölgesinde Prestij İngiliz Kültür Güzel Sanatlar Spor Anaokulu olarak açıldıgımız günden itibaren Konyaaltı bölgesi ve Antalya nın diğer bölgelerine servis imkanı bulunmaktadır.

Konyaaltı bölgesinde bulunan okulumuz çocukların gelişimlerine uygun hazırlanan programda çift dil eğitim.sanat aktiviteleri,spor,müzik, sınıf ve branş öğretmenleri eşliginde verilmektedir.

Okulumuzun vazgeçilmezi olan hijyen ve organık gııdalardan hiç bir koşulda taviz verilmeyip sabah kahvaltısı-meyve saati-öğle yemegi ve ikindi kahvaltısı ile düzenlenen menümüz çocuk sağlığına uygun olarak Markalar Birliği tarafından düzenlenmektedir.

Kurumumuzda kamera sistemi bulunmaktadır.ayrıca doğal gaz sıstemiye okulumuz eşit ısıya sahiptir.

 

HAKKIMIZDA

okul öncesinde çocuk; okulun ne oldugu aileden bağımsız kendi ayakları üzerinde durmasını arkadaş edinmeyi kendi kararlarını vermesi verdigi kararların sonucuna katlanmayı toplum kurallarına uyum sağlamayı-başkalarınınn hakkına saygı duymayı-kendi hakklarını korumak gibi çocugun hayatında önemli rol oynar.

Ünlü düşünür John Lock'e 'insan zihnin doğuştan boş bir levhaya' benzetmiştir.

İşte Prestij İngiliz Kültür Güzel Sanatlar Spor Anaokulu olarak çocukların boş levhalarını (Zihinlerini) çocukların gelişimini dikkate alarak hazırlanmış eğitim programı ve yaş gruplarına uygun ortam hazırlayarak çocukların deneyimlerini zenginleştirerek kalıcı öğrenmeyi hedefliyoruz.

Çocukların yapabilirlik fonksiyonlarını ve bireysel yeteneklerini keşfetmesine de imkanlar hazırlayarak ,gelecekteki bireysel kimliklerini daha güçlü ve donanımlı bir şekilde kullanabilecekleri ...zeminlerini hazırlıyoruz ..

Çünkü biliyoruz ki çocukluk ,gerçek hayata başlangıcımızın ilk adımları...

Çünkü biliyoruz ki o ilk adımlar..çok hassas ve değerli...

Çocuklarımızın bu başlangıç yolculuğuna ,onların gelişimlerine göre hazırlanmış müfredatımızla eşlik ediyoruz..

Okulumuz 2-6 yaş çocukları için tam zamanlı eğitim vermektedir.haftanın beş günü okulumuzda bulunan güzel sanatlar öğretmenimizin rehberliginde erken yaşta bir çok teknigi(seramik-kil-ebru-kumaş boyama-cam boyama-atık sanat- rölyef-tual üzeri akrilik ve stencil baskı) tekniklerini yıl içinde deneyimleyip öğrenme olanağı bulunmaktadır.

Kurumumuzda çift dil egitimi verilir ayrıca satranç-spor-bale müzik-orff aletleriyle desteklenen programımız veli katılımları ile desteklenir.

Bu derslerin tamamı çocukların seviyelerine ve ilgi sürelerine göre programlanarak çocuklara sunulur.hergün farklı ilginç etkinliklerle çocukların merak ve ilgileri desteklenir.öğretmen etkinliklerde yol gösterici rehber pozisyonundadır çocuk bilgiyi kendi keşfeder.


MİSYONUMUZ

Kurumumuzun amacı mutlu olmayı bilen-sorumluluk sahibi-öz güveni olan-soru soran- yargilayan kendini ifade edebilen-meraklı-çevresine duyarlı bireyler olmalarına rehberlik etmektir.

 

VİZYONUMUZ

Prestij ingiliz kültür güzel sanatlar spor anaokulu Atatürk ilkelerine bağlı yenilikçi-dinamik-üretken-ve dünyanın evrensel dili olan ingilizceyi uzman eğitim kadrosuyla ögrenci odaklı dil öğretim yöntemlerini takip ederek sürekli kendini geliştiren bir kurumdur.

Tüm uzmanlar tarafından 0-6 yaşın bilgiyi algilama-özümseme vu uygulama açısından ne derece önemli oldugu konusunda ortak bir kanıya varmıştır.dolayısı ile bu dönem kişiligimizin gelişimi açısından gelecekte öğreneceklerimizin temelini oluşturmaktadır.bu durumda ise okulumuz çocuklra çevrelerini düzenleyerek kişilik oluşturmalarına ve öğrenmenin kalıcılıgını arttırmak için bu dönemde kendilerini birey olarak hissetmeleri açısından özenle dekore edilmiş bir kurumdur.